Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

Mouse

  • 21-03-2022
  • 436

Mouse

Mouse veya fare, ister laptop ister masaüstü olsun, tüm bilgisayarlar için en önemli ekipmanların başında geliyor. Ekrandaki imleci yönlendirme ve tıklama işlemlerini gerçekleştiren mouse modelleri, kablosuz mouse modelleri ve kablolu mouse modelleri olmak üzere iki temel alt başlığa ayrılıyor. Crown Micro'nun gamerlara, profesyonellere ve günlük kullanıma özel ayrı ayrı tasarladığı mouse çeşitleri kalite ve ergonomiyi tek potada eritiyor.


Mouse Modelleri

Kablolu mouse modelleri, gücünü bilgisayara gelen elektrikten alıyor ve pile ihtiyaç duymuyor. Kablolu mouse fiyatları belirlenirken; kablo uzunluğu, tuş kalitesi, dış kaplama kalitesi ve ekstra teknik özellikler gibi pek çok etken dikkate alınıyor.


Enerji ihtiyacını pilden karşılayan kablosuz mouse modelleri, sınırsız özgürlük sunuyor. Bilgisayardan metrelerce uzaktayken bile kullanılabilen kablosuz mouselar, genellikle ev ve ofis kullanımına hitap ediyor. Kablosuz mouse fiyatları, farenin sinyal mesafesi ve malzeme kalitesi gibi özelliklere göre değişiyor.


Bilgisayar başında uzun süreler geçiren profesyoneller için CMM serisi mouse modelleri üreten Crown Micro, TPR kaplama ile iş mouselarına modern bir hava katıyor. Tasarımlarında ergonomiye azami önem veren Crown Micro, otomotik uyku modu ve 10 metre sinyal menziliyle mouse modellerinin işlevselliğini bambaşka bir noktaya taşıyor. CMM serisi mouselar ile en kritik sunumlarda ve en zorlu toplantılarda asla yarı yolda kalmayacaksınız!


Ev kullanımına da uygun olan ve günlük kullanımda harikalar yaratan CMM serisi, yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz kalitesine karşın ekonomik fiyatlarıyla öne çıkıyor. Bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun CMM modelini hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz. 


Oyuncu Mouseları

FPS, MOBA ve RTS gibi el-göz koordinasyonunun birinci derecede önem arz ettiği oyun türlerinde zafere giden yol doğru ekipmanları kullanmaktan geçiyor. Doğru gaming ekipmanlarının kullanımı, yalnızca rekabetçi oyuncular için değil, oyun deneyimini bir üst noktaya taşıyarak oyundan aldığı zevki katlamak isteyen tüm gamerlar için önem taşıyor. Tek atanların, koridordaki rakibine kabus gibi anlar yaşatanların, en zorlu dungeonlarda partisini sırtlayanların ve mikrosuyla göz dolduran strateji dehalarının tercihi Crown Micro, birbirinden iddialı gaming mouselarıyla karşınızda!


Gamerların konforu ve başarısı için özel tasarlanan Crown Micro gaming mouselar, estetik açıdan da oldukça tatmin edici bir görüntüye sahip. Tutuş şekliniz ve oyun stiliniz ne olursa olsun CMXG ve CMGM serisi oyuncu mouseları ile isminizi savaş tanrıları arasına yazdırabilirsiniz.


Crown Micro gaming mouseların elit gamerlara hitap eden vahşi tasarımlarıyla tarzınızı yansıtabilirsiniz. En havalı gaming mouse modelleri ile klasınızı gösterebilirsiniz. Adrenalinin en yüksek olduğu anlarda dahi terleme ve kayma yapmayan özel materyallerden üretilen Crown Micro oyuncu fareleri ile kadifemsi dokunuş hissinin keyfini doruklarda yaşayın.


Dosta güven, düşmana korku salan Crown Micro oyuncu mouselarının dinamik RGB özelliğiyle oynadığınız oyunun atmosferine tam anlamıyla dahil olabilirsiniz. Yüksek DPI'ın rakipleri alt etmek için ne kadar önemli olduğunun bilincindeki gamerlar, 7200 DPI gaming mouse tercihinde bulunabilir. 1.8 metre veya 2 metre gibi kablo uzunluğu seçeneklerini değerlendirerek konfor alanınızı genişletebilirsiniz. Yazılım desteği sunan Crown Micro gamer mouse modelleri ile tuş ataması yapabilir ve farenizin ışıklandırmasını dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.


Ürünlerinin kalitesine en az ergonomik ve tarz sahibi tasarımları kadar önem veren Crown Micro, oyuncu farelerini on milyonlarca tıka ulaşabilen dayanaklı fare tuşları ile donatıyor. Crown Micro,kaliteden ödün vermemek adına en ince ayrıntıları bile hesaba katıyor.Kırılma yapmayan örgü kablo ve kayma karşıtı scroll kaplaması gibi özellikleriyle uzun yıllar kullanabileceğiniz oyuncu mouseları üretiyor.


Siz de oynadığınız oyunun en iyisi olmak istiyor ve uzun saatler boyunca oyun keyfi yaparken eliniz yormayacak bir oyuncu faresi arıyorsanız, Crown Micro'nun oyuncu mouse modellerini inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü avantajlı fiyatlarla hemen şimdi sepetinize ekleyebilirsiniz.