Ürün sepetinize eklendi. Sepetinize gitmek için tıklayınız.

Hakkımızda
   Yenilikçi yaklaşımları ve tecrübeli bir organizasyonun parçası olarak kurulan WOBO Bilgisayar; Crown Micro Türkiye Distribütörü olarak kalite, güven ve sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda çalışmalara öncülük etmeyi başarır. OEM ürün hizmeti çerçevesinde talebe bağlı üretim gerçekleştirirken teknoloji ürünlerinde her ihtiyaca özel çözümleriyle kalitesini hissettirir.

 

    Her kitleye hitap eden  ürün gruplarıyla kusursuz ürün yaklaşımını birleştiren WOBO Bilgisayar; Türkiye’nin teknoloji markası olma idealiyle hareket eder. Kaliteden taviz vermeden ancak uygun fiyatlarla da müşteri odaklı bir yaklaşım sergileyerek ihtiyaçlara cevap verir. Fiyat – performans noktasında iddialı bir marka olma anlayışını yansıtmayı başaran WOBO  Bilgisayar; müşterilerini koruyan bir yaklaşım da sergileyerek müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaya çaba sarf eder.


    Samimi, genç ve dinamik anlayışını tüketicinin faydasına olacak hizmet ve çözümlere dönüştüren WOBO Bilgisayar güçlü bir marka olma inancını kuruluş temellerindeki güçlü felsefeye borçludur. Bu bağlamda WOBO Bilgisayar kalite ve sürdürülebilirliği her fırsatta ortaya koymayı başarır.